flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Вакантні посади

27 лютого 2024, 09:37

Повідомляємо про вакантні посади державної служби в Ковпаківському районному суді м. Суми на період дії воєнного стану:

1. Посада державної служби категорії «В» - секретар судового засідання (три посади).

Посадовий оклад 11362 грн; у 2024 році заробітна плата державного службовця складається з посадового окладу, надбавки за ранг державного службовця, надбавки за вислугу років, місячної або квартальної премії, компенсації за додаткове навантаження та за вакантною посадою, грошової допомоги, що виплачується з наданням щорічної основної оплачуваної відпустки, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та інших доплат, передбачених законами України.

Кваліфікаційні вимоги: повнолітні громадяни України, яким присвоєно ступінь вищої освіти за спеціальністю Правознавство або Правоохоронна діяльність не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Перелік документів, які необхідно надати претенденту на посаду державної служби в період дії воєнного стану: заповнена особова картка та резюме встановленого зразка, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Інформацію подавати:kadry@kv.su.court.gov.ua.

Звертаємо увагу, що у період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби без конкурсного відбору та без документу про підтвердження рівня володіння державною мовою!

З кандидатами буде проведено співбесіду.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: м. Суми, вул. Маґістратська, 12, кабінет 5а (2-й поверх) або за телефоном (0542) 61-14-71, Юлія Бурсова.