flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Кабінет, зал

Посада, прізвище

Номер телефону

Кабінет №18

голова суду

Корольова Галина Юріївна

 

помічник голови суду

Мальцева Тетяна Борисівна

 

помічник судді

Тереніна Ольга Володимирівна

 

секретар судового засідання

Панасовська Вікторія Вікторівна

(0542) 61-01-28

Кабінет №5

заступник голови суду

Князєв Віктор Борисович

 

помічник судді

Макакенко Анна Анатоліївна

 

секретар судового засідання

Горбач Ольга Миколаївна

(0542) 61-14-71

Кабінет №8

суддя

Алфьоров Андрій Миколайович

 

помічник судді

Курбанов Богдан Бахрамович

 

секретар судового засідання

Літовченко Світлана Миколаївна

(0542) 61-00-19

Кабінет №11

суддя

Бичков Ігор Геннадійович

 

помічник судді

Вавіліна Світлана Леонідівна

 

секретар судового засідання

Алфімова Ірина Вадимівна

(0542) 61-11-05

Кабінет №16

суддя

Зорік Микола Володимирович

 

помічник судді

-

секретар судового засідання

(0542) 61-10-14

Кабінет №14

суддя

Катрич Ольга Михайлівна

 

помічник судді

Маховик Роман Васильович

 

секретар судового засідання

Дядечко Ганна Вікторівна

(0542) 61-10-14

Кабінет №23

суддя

Котенко Ольга Анатоліївна

 

помічник судді

Стецій Алеся Григорівна

 

секретар судового засідання

Гуріна Анна Олексіївна

(0542) 61-12-04

Кабінет №12

суддя

Костенко Владислав Геннадійович

 

помічник судді

Кириченко Вікторія Олександрівна

 

секретар судового засідання

Ващенко Володимир Олександрович

(0542) 61-11-05

Кабінет №21

суддя

Косолап Марина Миколаївна

 

помічник судді

Коваленко Андрій Вікторович

 

секретар судового засідання

Панченко Юлія Сергіївна

(0542) 61-14-71

Кабінет №19

суддя

Литовченко Олександр Володимирович

 

помічник судді

Лозов'ягін Сергій Ігорович

 

секретар судового засідання

Черей Сніжана Валентинівна

(0542) 61-14-71

Кабінет №22

суддя

Фоменко Ірина Миколаївна

 

помічник судді

Сіробаба Олександр Сергійович

 

секретар судового засідання

Щербань Галина Григорівна

(0542) 61-12-04

Кабінет №9

суддя

Онайко Роман Анатолійович

 

помічник судді

Сахненко Олена Юріївна

 

секретар судового засідання

Антуфьєва Валерія Юріївна

(0542) 61-00-28

Кабінет №10

суддя

Хитров Борис Володимирович

 

помічник судді

Хомініч Микола Сергійович

 

секретар судового засідання

Подпрятов Артем Віталійович

(0542) 61-00-28

Кабінет №7

суддя

Шияновска Тетяна Василівна

помічник судді

 

Гончаренко Алла Іванівна

 

секретар судового засідання

Чайка Тетяна Володимирівна

(0542) 61-00-19

Кабінет №24

керівник апарату суду

Пономаренко Вікторія Іванівна

(0542) 60-07-20

Зал №4

заступник керівника апарату суду

Пелипенко Тетяна Олександрівна

 

-

Кабінет №1

Відділ документообігу та організаційного забезпечення розгляду судових справ:

 

Начальник відділу

Чорна Катерина Вікторівна

 

Заступник начальника відділу

Ємельяненко Наталія Василівна

 

Заступник начальника відділу

Овчаренко Надія Віталіївна

 

Головний спеціаліст, відповідальний за реєстрацію вхідної кореспонденції

Донковцева Марина Володимирівна

 

Головний спеціаліст, відповідальний за реєстрацію цивільних та адміністративних справ

Бондаренко Іван Миколайович 

 

Головний спеціаліст (кримінальні провадження)

Явор Ольга Андріївна

Тіщенко Анастасія Юріївна

 

Головний спеціаліст (справи про адміністративні правопорушення)

Підопригора Лариса Федорівна

Макуха Альона Олегівна

 

експедитор

Мартиненко Олена Геннадіївна

(0542) 61-11-63

тел/факс

Кабінет №2

головні спеціалісти (цивільні справи)

Сема Оксана Володимирівна

Самсоненко Олена Григорівна

Смецька Оксана Юріївна

(0542) 61-12-74

 

 

 

 

 

 

Кабінет №5а

 

Зал №4

 

 

Кабінет №5а

Відділ управління персоналом та судової статистики, узагальнення судової практики та систематизації законодавства:

 

Начальник відділу

Бурсова Юлія Олександрівна

 

Заступник начальника відділу

Куценко Людмила Іванівна

 

Головний спеціаліст

Соя Яна Ігорівна

-

Зал №2

головний спеціаліст із забезпечення зв'язків із засобами масової інформації (прессекретар)

Сиріцина Вікторія Володимирівна

-

Зал №4

 

 

 

 

 

 

Зал №5

Сектор інформаційних технологій та технічного захисту інформації:

 

Завідувач сектору

Фесенко Олексій Миколайович

 

Головний спеціаліст з інформаційних технологій

Базарова Яна Владиславівна

-

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

Зал №2

 

 

Кабінет №5а

Сектор організації служби судових розпорядників:

 

Завідувач сектору

Хрін Максим Олександрович

 

Старший судовий розпорядник

Пастушенко Яна Валеріївна

-

 2-й поверх

Архів:

 

головний спеціаліст

Гученко Тетяна Анатоліївна

 

головний спеціаліст

Симоненко Наталія Олександрівна

-