flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судді Ковпаківського районного суду м.Суми:

1. Алфьоров Андрій Миколайович – каб. 8 (2-й поверх)
 
2. Бичков Ігор Геннадійович - каб. 11 (2-й поверх)
 
3. Зорік Микола Володимирович - каб. 16 (2-й поверх)

4. Катрич Ольга Михайлівна – каб. 15 (2-й поверх)

5. Князєв Віктор Борисович – каб. 5 (2-й поверх)

6. Корольова Галина Юріївна – каб. 18 (3-й поверх)

7.
Костенко Владислав Геннадійович – каб. 12 (2-й поверх)
 
8. Косолап Марина Миколаївна - каб. 21 (3-й поверх)
 
9. Котенко Ольга Анатоліївна – каб. 23 (3-й поверх)

10.
Литовченко Олександр Володимирович – каб. 19 (3-й поверх)
 
11. Онайко Роман Анатолійович - каб. 9 (2-й поверх)
 
12. Фоменко Ірина Миколаївна – каб. 22 (3-й поверх)

13.
Хитров Борис Володимирович – каб. 10 (2-й поверх)
 
14. Шияновська Тетяна Василівна - каб. 7 (2-й поверх)

 
 
 

На виконання вимог КПК України та на підставі рішення зборів суддів Ковпаківського районного суду м. Суми було обрано суддів, уповноважених здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх:

 

1. Алфьоров Андрій Миколайович

2. Бичков Ігор Геннадійович

3. Катрич Ольга Михайлівна

4. Князєв Віктор Борисович

5. Корольова Галина Юріївна 

6. Костенко Владислав Геннадійович 

7. Котенко Ольга Анатоліївна

8. Литовченко Олександр Володимирович

9. Фоменко Ірина Миколаївна

 

Список присяжних Ковпаківського районного суду м. Суми, затверджений Рішенням Сумської міської ради "Про затвердження списків присяжних" від 29.01.2020 року № 6362-МР

1. Бабченко Іван Миколайович
2. Батраченко Василь Вікторович
3. Валівахіна Ольга Миколаївна
4. Варуха Галина Владиславівна
5. Вдовенко Володимир Леонідович
6. Волкова Лариса Олександрівна
7. Гащенко Олена Юліанівна
8. Грінка Олександр Олександрович
9. Дідусьова Ольга Василівна
10. Жевняк Тетяна Олексіївна
11. Заболотна Ольга Володимирівна
12. Загорулько Сергій Григорович
13. Зоренко наталія Григорівна
14. Кириченко Світлана Іванівна
15. Коваленко Олена Анатоліївна
16. Кохана Анна Сергіївна
17. Куликова Тетяна Миколаївна
18. Куц Володимир Миколайович
19. Лифарь Вадим Валентинович
20. Міщенко Ірина Петрівна
21. Острога Світлана Юріївна
22. Рак тамара Єгорівна
23. Рибалка Едуард Васильович
24. Світна Наталія Федорівна
25. Семеноженко Тетяна Петрівна
26. Семчук Марина Василівна
27. Сердюк Тамара Вікторівна
28. Симоненко Олена Леонардівна
29. Сорока Любов Петрівна
30. Стеценко Людмила Володимирівна
31. Тверезовська Наталія Олександрівна
32. Торяник Олександр Григорович
33. Фільченко Сергій Володимирович
34. Фоменко Олена Володимирівна
35. Шепель Андрій Володимирович
36. Яковлева Вікторія Еммануілівна
37. Прядун Надія Іллівна